1
Спецтехноекспорт розвиває співпрацію з Elbit Systems
22.01.2019

22.01.2019 –  Керівництво ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт» у складі офіційної делегації України провело ряд зустрічей та переговорів з керівництвом ізраїльської компанії Elbit Systems. В результаті ознайомлення з новітніми оборонними продуктами іноземної компанії Міністр оборони України Степан Полторак висловив зацікавленість  у поглиблені співпраці з ізраїльською компанією. Для погодження намірів сторін було підписано Меморандум про співпрацю між ДК «Укроборонпром» та Elbit Systems Ltd.  

Документ визначає подальший розвиток спільних проектів за такими напрямами: системи забезпечення зв’язку, спостереження та розвідки для сухопутних та військово-повітряних сил, повітряно-рятувальне обладнання, радіолокаційні станції, обладнання для захисту портів, модернізація бронетанкової техніки. Меморандумом передбачено, що реалізація подальших проектів відбуватиметься з використанням механізмів обміну технологіями та практичним досвідом застосування нових озброєнь. 

За словами директора Спецтехноекспорту Владислава Бельбаса, розвиток співпраці з такими світовими лідерами оборонної промисловості дає можливість перейняти досвід Ізраїлю в забезпечені державної безпеки та розвивати спільні оборонні проекти для забезпечення силових відомств України новітнім обладнанням та сучасними технологіями. 

«Протягом останніх трьох років Спецтехноекспорт реалізувало ряд контрактів з найбільшою приватною ізраїльською компанією Elbit Systems і продовжує реалізацію проектів як з постачання обладнання так і спільних розробок нових оборонних рішень, в тому числі на потреби третіх країн.  У зв'язку з тим, що в результаті приватизації у 2018 до складу Elbit Systems увійшла ізраїльска військова державна корпорація Israel Military Industries, можливості наших партнерів значно розширилися за рахунок доступу до нових продуктів і технологій», - зазначив Владислав Бельбас.

Нагадаємо, що Elbit Systems - це найбільша ізраїльська високотехнологічна приватна компанія, що займається реалізацією оборонних програм у всьому світі, розробкою та постачанням широкого спектру повітряно-десантних, сухопутних і військово-морських систем та продуктів для забезпечення оборони та національної безпеки. 

За даними Стокгольмського інституту дослідження проблем миру (SIPRI), обсяг продажів продукції та послуг компанії у 2017 році склав $3,2 млрд, що дозволило компанії посісти 28 місце в рейтингу оборонних компаній світу.  Компанія Elbit Systems здійснює лістинг своїх акцій на Тель-Авівській фондовій біржі та Nasdaq. 

Israel Military Industries — ізраїльська військова державна (до 2018 року) корпорація, яка виробляє системи озброєння, боєприпаси, а також ракетну і бронетехніку. Основний постачальник озброєнь для армії Ізраїлю. З 2018 року входить до складу найбільшої приватної оборонної компанії Ізраїлю Elbit Systems. 

За оцінками експертів, спільна доля Elbit Systems та Israel Military Industries на оборонному ринку Ізраїлю складе 30%.
 Found this useful?

Consider to register to our weekly newsletter. Subscribe Now!
Contact Information

ABOUT SPETS TECHNO EXPORT

State Foreign Trade Enterprise “SpetsTechnoExport” is a fully state-run entity incorporated by the Government of Ukraine in 1998 for export-import activities at foreign armaments markets.

HEAD OFFICE

7, Stepana Bandery Avenue
Kyiv, 04073, Ukraine
tel: +380 44 5685070
fax: +380 44 5685068
E-mail: office@ste.kiev.ua

LIAISON OFFICES

New Delhi, India
е-mail: ste@ste.com.ua
Nashik, India
е-mail: nashik@ste.kiev.ua

PRESS SERVICE

Tel: +380 (44) 5685207
E-mail: press@ste.kiev.ua

Subscribe to automatically receive STE press releases.


    

PHAR