33018
Українські безпілотники здатні конкурувати з кращими світовими аналогами - Павло Барбул
12.01.2016
Безпілотники, створені в Україні, не поступаються західним аналогам за своїми тактико-технічними характеристиками, якістю виробництва і виграють у ціновій конкуренції. Про це розповів у інтерв’ю інтернет-виданню Delo.UA директор ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт» Павло Барбул.
За його словами, на сьогодні, завдяки ефективній співпраці «Спецтехноекспорту» з українськими компаніями, успішно функціонують  чотири виробники безпілотних літальних апаратів. Вони здатні виконувати бойові завдання і конкурувати на світовому ринку з іменитими аналогами.
Міністерству оборони України вже передана партія БПЛА «Фурія» виробництва «Атлон Авіа».  Крім того, три виробники успішно пройшли випробування на Гончарівському полігоні, продемонструвавши кращі результати, ніж аналоги відомої американської компанії. 
Розробки «Спецтехноекспорту» в сфері виробництва безпілотних літальних апаратів орієнтовані на потреби оборонних відомств України. Наприклад, БПЛА "Observer-S" під час випробувань в умовах активної радіопротидії виконав бойове завдання, вийшовши з зони ураження та відновивши координати курсу. Варто зазначити, що переважна більшість безпілотних літальних апаратів найчастіше виходять із ладу і губляться після цілеспрямованих радіоатак. 
«Усе це свідчить про величезний експортний потенціал наших комплексів. Ми матимемо можливість продемонструвати всі свої безпілотники на Міжнародній виставці озброєнь, яка відбудеться в Індії наприкінці березня», - розповів Павло Барбул. 
Директор ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт» зазначив, що й інші державні підприємства, які входять до складу ДК «Укроборонпром», мають напрацювання у сфері виробництва безпілотних літальних апаратів. Так, ДП «Чугуєвський Авіаційний Ремонтний завод» і  ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова спільно з Київським політехнічним інститутом розробляють БПЛА «Spectator». А ДП «Антонов» працює над створенням безпілотника дальнього радіусу дії для польотів на великих висотах.
Державне підприємство «Спецтехноекспорт» - одна із найбільших компаній-спецекспортерів України у складі ДК «Укроборонпром». Вона спеціалізується на експорті та імпорті новітньої зброї, військової продукції і технологій, а також техніки спеціального призначення. «Спецтехноекспорт» тісно співпрацює з вітчизняними підприємствами, науково-дослідними центрами, конструкторськими бюро, а також державними та приватними компаніями з більш ніж 30 країн світу.
 
Повне інтерв'ю директора «Спецтехноекспорту» Павла Барбула, Ви можете прочитати тут.


Found this useful?

Consider to register to our weekly newsletter. Subscribe Now!
Contact Information

ABOUT SPETS TECHNO EXPORT

State Foreign Trade Enterprise “SpetsTechnoExport” is a fully state-run entity incorporated by the Government of Ukraine in 1998 for export-import activities at foreign armaments markets.

HEAD OFFICE

7, Stepana Bandery Avenue
Kyiv, 04073, Ukraine
tel: +380 44 5685070
fax: +380 44 5685068
E-mail: office@ste.kiev.ua

LIAISON OFFICES

New Delhi, India
е-mail: ste@ste.com.ua
Nashik, India
е-mail: nashik@ste.kiev.ua

PRESS SERVICE

Tel: +380 (44) 5685207
E-mail: press@ste.kiev.ua

Subscribe to automatically receive STE press releases.


    

PHAR