Idef
"СпецТехноЕкспорт" презентував турецьким партнерам останню модифікацію "Фантому"
13 days ago
“Спецтехноекспорт”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, представив останню модифікацію безпілотного тактичного багатоцільового транспортного засобу “Фантом” на міжнародній виставці оборонної промисловості IDEF-2017, що цими днями проходить у Туреччині.
 
Український “Фантом” вразив турецьких партнерів перш за все своєю мобільністю та адаптивністю до різних видів обладнання та озброєння, в тому числі протитанкового. Розробники продемонстрували іноземним партнерам можливі варіанти комплектації “Фантому” для виконання різних завдань вдень та вночі: розвідка, вогнева підтримка, евакуація поранених, доставка боєприпасів, спостереження на блок постах, джерело живлення та ін.
 
За словами Павла Барбула, директора ДП ДГЗП “СпецТехноЕкспорт”, “Фантом” продовжують удосконалювати відповідно до отриманих побажань українських військових командирів. Після завершення усіх робіт та проходження державних випробувань, “Фантом” буде готовий до запуску у серійне виробництво.
 
Також, на IDEF-2017 “СпецТехноЕкспорт” демонструє своїм партнерам комплекс активного захисту “Шершень” (“Заслін”), що встановлюється на легку та важку бронетехніку, систему тандемного динамічного захисту останнього покоління “Дуплет”, а також станцію оптико-електронного придушення “Адрос” КТ-01 АВЕ, що призначена для забезпечення високоефективного захисту вертольотів від керованих ракет з інфрачервоними головками самонаведення різних типів.
 
Міжнародна виставка оборонної промисловості IDEF проводиться в Туреччині вже в тринадцяте та є однією з найважливіших та найбільших за масштабами у Європі. Учасники виставки демонструють та знайомляться з сучасними оборонними технологіями у різних сферах ОПК: обладнання для сухопутних військ, ВМС, ВПС, космічні  технології, електронне обладнання, системи захисту та безпеки.


Found this useful?

Consider to register to our weekly newsletter. Subscribe Now!
Contact Information

ABOUT SPETS TECHNO EXPORT

State Foreign Trade Enterprise “SpetsTechnoExport” is a fully state-run entity incorporated by the Government of Ukraine in 1998 for export-import activities at foreign armaments markets.

HEAD OFFICE

7, Stepana Bandery Avenue
Kyiv, 04073, Ukraine
tel: +380 44 5685070
fax: +380 44 5685068

LIAISON OFFICE

B-5/147 Safdarjung
110057, New Delhi
tel: +91 11 26153792
fax: +91 11 26153830

OUR NEWSLETTER

Subscribe to automatically receive STE press releases.


STE, Спецтехноекспорт, Спецтехноэкспорт

Разработка сайтов - PHAR