Photo 27.10
Маски-шоу від Державної фіскальної служби: численні порушення, заборона фіксації та тиск на суд - "Спецтехноекспорт"
28.10.2017

Слідчі Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби  України провели обшуки в офісі Державного госпрозрахункового зовнішньоторговельного підприємства "Спецтехноекспорт" та за місцем проживання директора підприємства.

Маємо зазначити, що слідчі дії були проведені з великою кількістю грубих порушень, що було задокументовано у встановленому законом порядку. В цей же час, юристам підприємства було заборонено проводити відео фіксацію дій слідчих, аби уникнути відео доказів таких порушень.

"Спецтехноекспорт" вбачає у діях Державної фіскальної служби непрофесіоналізм та наслідування методик часів Януковича та Азарова, коли платники податків тероризувалися, а їхня діяльність блокувалась.

На жаль, дійти іншого висновку, коли "Спецтехноекспорт" завжди відкрито співпрацює з державними органами, досить складно. Бо протягом останнього року до "СпецТехноЕкспорту" надійшло та було опрацьовано близько ста запитів правоохоронних органів про надання інформації та документів з питань поточної господарської діяльності. І у жодному випадку  незаконних дій з боку підприємства виявлено не було.

Більше того, нещодавно діяльність ДП ДГЗП «СпецТехноЕкспорт» було перевірено Державною аудиторською службою України, яка у своєму заключному звіті підтвердила відсутність грубих порушень у діяльності підприємства.

Але попри всі ці факти, cлідчі Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби, за наявною інформацією, отримали ухвали про проведення обшуків через здійснення тиску на суд, оскільки незадовго до цього судом вже було розглянуто та відхилено аналогічне клопотання через відсутність правових підстав та доказів.

До цієї ситуації маємо додати і протизаконні дії слідчих Державної фіскальної служби, які за межами дії дозволу вилучили задекларовану готівку та майно директора "Спецтехноекспорту", інформація про законність якість була відома фіскалам. А розповсюдження самими фіскалами у ЗМІ фотографій задекларованих коштів, знайдених в оселі керівника підприємства Павла Барбула, є ймовірно, єдиним для слідчих способом показати громадськості псевдо ефективність своєї роботи.

Важливо відмітити, що Офіс великих платників податків Державної фіскальної служби, фактично заблокував діяльність "Спецтехноекспорту". А приводом для цього стало виконання комісіонерської угоди з обслуговування експортної діяльності однієї приватної компанії.

При цьому, до Державної фіскальної служби, з закликом спільно працювати у напрямі дотримання політики добропорядності, були направлені списки контрагентів, з якими співпрацюють підприємства Концерну, в тому числі "Спецтехноекспорт".

Але у відповідь було отримано лише досить формальну відповідь щодо використання загальновідомих засобів перевірки контрагентів через сайт служби. У відповідності до якого контрагент "Спецтехноекспорту" визнано організацією, яка немає жодних обмежень у своїй діяльності чи ознак фіктивності.

Враховуючи те, що протягом останніх двох років на ДП ДГЗП "Спецтехноекспорт" здійснюється постійний тиск різних правоохоронних органів у вигляді надуманих кримінальних проваджень та відверто підривної діяльності, дії Слідчих Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби ми можемо розглядати лише як здійснення тиску з метою блокування діяльності підприємства.Found this useful?

Consider to register to our weekly newsletter. Subscribe Now!
Contact Information

ABOUT SPETS TECHNO EXPORT

State Foreign Trade Enterprise “SpetsTechnoExport” is a fully state-run entity incorporated by the Government of Ukraine in 1998 for export-import activities at foreign armaments markets.

HEAD OFFICE

7, Stepana Bandery Avenue
Kyiv, 04073, Ukraine
tel: +380 44 5685070
fax: +380 44 5685068
E-mail: office@ste.kiev.ua

LIAISON OFFICES

New Delhi, India
е-mail: ste@ste.com.ua
Nashik, India
е-mail: nashik@ste.kiev.ua

PRESS SERVICE

Tel: +380 (44) 5685207
E-mail: press@ste.kiev.ua

Subscribe to automatically receive STE press releases.


    

PHAR