Logo ste krug
Щодо заяви пана Луценка про "вимивання 200 млн з оборонного бюджету"
02.11.2017

У зв‘язку із заявою Генерального прокурора Юрія Луценка щодо підозри керівництва одного з підприємств "Укроборонпрому" у "вимиванні 200 млн оборонного бюджету", "Спецтехноекспорт" має повідомити наступне.

По-перше, слідчі дії 27 жовтня 2017 року, як вже повідомлялося, були здійсненні з великою кількістю порушень.

По-друге, предметом слідчих дій стало не "вимивання 200 млн оборонного бюджету",  а розслідування виконання комісіонерської угоди з обслуговування експортної діяльності приватної компанії, а не державної. Оплату за поставлену продукцію здійснював інозамовник, а не держава. Поставка продукції здійснювалася відповідно до вимог законодавства України.

 Тобто розтрата "оборонних коштів" у даному випадку неможлива. А фраза Генерального прокурора щодо "вимивання 200 млн оборонного бюджету" - є неприпустимою і є наслідком безвідповідальності та непрофесійності підлеглих Генерального прокурора України.

По-третє, знайдені в оселі директора підприємства кошти – задекларовані, інформація про законне походження виявлених коштів в оселі керівника «СпецТехноЕкспорту» та їх декларування є відомою Державній фіскальній службі, а також відкритою для громадськості. При цьому вилучення готівки відбулося за відсутності на це дозволу в ухвалі суду. 

Наразі через ці слідчі дії діяльність "Спецтехноекспорту" фактично заблоковано. І, як вважає колектив "Спецтехноекспорту", це і є кінцевою метою слідчих.

Також маємо нагадати, що "Спецтехноекспорт" є державною, але не бюджетною установою. Він не фінансується з держбюджету. "Спецтехноекспорт" є прибутковою організацією - активом економіки України, який генерує не тільки податкові надходження, а й прямі валютні надходження в Україну.Found this useful?

Consider to register to our weekly newsletter. Subscribe Now!
Contact Information

ABOUT SPETS TECHNO EXPORT

State Foreign Trade Enterprise “SpetsTechnoExport” is a fully state-run entity incorporated by the Government of Ukraine in 1998 for export-import activities at foreign armaments markets.

HEAD OFFICE

7, Stepana Bandery Avenue
Kyiv, 04073, Ukraine
tel: +380 44 5685070
fax: +380 44 5685068
E-mail: office@ste.kiev.ua

LIAISON OFFICES

New Delhi, India
е-mail: ste@ste.com.ua
Nashik, India
е-mail: nashik@ste.kiev.ua

PRESS SERVICE

Tel: +380 (44) 5685207
E-mail: press@ste.kiev.ua

Subscribe to automatically receive STE press releases.


    

PHAR