New style presentation 1st slide
21 рік від дня створення ДП ДГЗП «СпецТехноЕкспорт»: партнерам компанії презентовано результати діяльності.
09.07.2019

8 липня 2019 р., Хілтон, м. Київ - ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт» організувало офіційний прийом з нагоди святкування 21-ї річниці створення підприємства. У заході взяли участь понад 130 запрошених гостей, серед яких – представники дипломатичних відомств іноземних держав в Україні, керівники державних та приватних оборонних компаній України та країн-партнерів, представники державних установ. 

Директор ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт» Владислав Бельбас презентував учасникам заходу результати роботи компанії за 2018 рік та озвучив ключові середньострокові цілі компанії. 

Так, у 2018 році ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт», що входить до складу ДК «Укроборонпром», виконало зовнішньоекономічні оборонні контракти загальною вартістю 152,6 млн дол. США., що на 27% більше ніж у 2017 році. За результатами своєї діяльності у 2018 році підприємство сплатило 145,8 млн грн податків та дивідендів державі та забезпечило багатомільйонні експортні замовлення для українських державних та приватних оборонних підприємств.

При цьому, у 2018 році було укладено 148 нових оборонних контрактів на рекордну за останні 5 років суму 282,5 млн дол. США. Таким чином, обсяги нових укладених контрактів зросли у 2,5 рази порівняно з попередніми роками. Значне зростання за цим показником показав як експортний, так і імпортний напрямки роботи підприємства. 

Під час обговорення результатів діяльності компанії окрему увагу було приділено позитивній динаміці розвитку спільних інноваційних проектів з іноземними компаніями. Директор підприємства Владислав Бельбас зазначив, що на сьогоднішній день Спецтехноекспорт спільно з партнерами займається реалізацією таких проектів як створення плазмових двигунів для космічних апаратів, розробка нової двигунно-трансмісійної установки, випробування нових засобів захисту бронетехніки, проведення електромагнітних досліджень в оборонній сфері, створення нових зразків високоточного озброєння та боєприпасів. 

Також було відзначено, що за імпортним напрямком роботи на потреби українських військових протягом 2018 року вдалося успішно поставити бронетехніку, стрілецьке озброєння, системи радіозв’язку, військові парашутні системи. 

У продовження заходу гості провели час за спілкуванням, налагодженням ділових контактів та обміном ідеями з колегами по сфері діяльності.  Found this useful?

Consider to register to our weekly newsletter. Subscribe Now!
Contact Information

ABOUT SPETS TECHNO EXPORT

State Foreign Trade Enterprise “SpetsTechnoExport” is a fully state-run entity incorporated by the Government of Ukraine in 1998 for export-import activities at foreign armaments markets.

HEAD OFFICE

7, Stepana Bandery Avenue
Kyiv, 04073, Ukraine
tel: +380 44 5685070
fax: +380 44 5685068
E-mail: office@ste.kiev.ua

LIAISON OFFICES

New Delhi, India
е-mail: ste@ste.com.ua
Nashik, India
е-mail: nashik@ste.kiev.ua

PRESS SERVICE

Tel: +380 (44) 5685207
E-mail: press@ste.kiev.ua

Subscribe to automatically receive STE press releases.


    

PHAR