Новини
05/16/21

«СпецТехноЕкспорт» взяв участь у технічному візиті української делегації до Федеративної Республіки Бразилія

05/16/21

У рамках започаткованого Діалогу оборонних промисловостей України та Бразилії у період з 8 по 15 травня відбувся технічний візит української делегації до Федеративної Республіки Бразилія.

Координатором візиту, з українського боку, виступило ДП ДГЗП «СпецТехноЕкспорт».

До складу делегації увійшли заступник міністра закордонних справ України Євгеній Єнін, посол України у Федеративній Республіці Бразилія Ростислав Троненко, голова Державного космічного агентства України Володимир Тафтай, заступник генерального директора з маркетингу та збуту ДК «Укроборонпром» Михайло Морозов, представники ДП ДГЗП «СпецТехноЕкспорт» та ДП ДержККБ «Луч».

Українські делегати провели переговори з представниками Міністерства оборони Бразилії, командуванням Військово-повітряних сил, Військово-морських сил та Сухопутних військ Бразилії, Кабінетом інституційної безпеки Адміністрації президента Бразилії та Департаментом кібербезпеки Федеральної поліції Бразилії. 

Також делегати ознайомились із виробничими потужностями бразильських компаній, таких як «AVIBRAS», «CONDOR NON-LETHAL TECHNOLOGIES», «Akaer», «Kryptus», «Taurus Armas», «Siatt», «Embraer» тощо.

Сторони обговорили поточні відносини між Україною та Бразилією у сфері оборонної промисловості, зокрема, питання військового співробітництва, імпорт та експорт продукції, а також можливість спільної розробки та виробництва, трансфер технологій.

Євгеній Єнін підкреслив важливість діалогу оборонної промисловості, започаткованого в 2020 році, у контексті розвитку стратегічних відносин між Україною та Бразилією. Окрім того, сторони розглянули стан готовності проєктів двосторонніх угод.

TO THE NEWS