Ste mkek
Спецтехноекспорт постачатиме керовані танкові ракети калібру 120 мм в Туреччину.
14.05.2019

У перший день міжнародної оборонної виставки IDEF'19 у м. Стамбул, представниками ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт» парафовано контракт із турецькою державною корпорацією «Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu» ("MKEK") на постачання 120 мм ствольних керованих ракет «Конус» виробництва ДП «ДККБ «ЛУЧ».

На фото, зліва-направо: Перший ряд: Генеральний директор ДК "Укроборонпром" Павло Букін, в.о. генерального директора "MKEK" Мехмет Унал, директор ДП ДГЗП "Спецтехноекспорт" Владислав Бельбас. Другий ряд: Олег Коростильов, генеральний конструктор і директор ДП "ДККБ "Луч", Сергій Пашинський, голова Комітету ВРУ з питань національної безпеки і оборони, Мухсін Дере, Заступник Міністра національної оборони Туреччини, Сергій Кривонос, Заступник Секретаря РНБО України.

Протягом першого етапу реалізації контракту передбачені поставки 120 мм керованих ракет «Конус» і пристроїв наведення для їх інтеграції в турецькі основні бойові танки. Згодом, внаслідок часткового трансферу технологій, українські керовані ракети будуть вироблятися на потужностях MKEK.

Парафування контракту дозволило узгодити питання вартості та строків поставок, а також – інші умови реалізації домовленостей. Завершення процедури підписання та початок виробництва експортної партії ракет заплановано на ближчі тижні.

Керована ракета «Конус» розроблена ДП «ДККБ «ЛУЧ» для стрільби з танкових гармат калібру НАТО - 120 мм. Ракета здатна вражати ціль на відстані 5 км, що значно перевищує дальність стрільби звичайних танкових снарядів. Тандемна бойова частина ракети здатна знищити динамічний захист ворожого танку та пробити до 800 мм броні. 

Директор Спецтехноекспорту Владислав Бельбас зазначив, що перевагою співпраці з MKEK є можливість постачати високоточну зброю не лише турецьким Збройним Силам, але й збільшити присутність української продукції на інших ринках, які експлуатують танки зі 120 мм гарматами та активно співпрацюють з турецьким ОПК - зокрема, це країни Близького Сходу та Південно-Східної Азії.

Загалом Турецька Республіка є одним з найважливіших партнерів українського оборонного комплексу і завдяки розгалуженій співпраці вже існують конкретні проекти за багатьма напрямками військово-технічного співробітництва. Считаете информацию полезной?

Consider to register to our weekly newsletter. Subscribe Now!
Контактная информация

ГП ГХВП «СпецТехноЭкспорт»

Государственное внешнеторговое предприятие «СпецТехноЭкспорт» является полностью государственной компанией, созданной в 1998 году Правительством Украины, основным видом деятельности которого являются экспортно-импортные отношения на мировом рынке вооружений.

ЦЕНТРАЛЬНЫЙ ОФИС

Степана Бандеры пр.,7
г. Киев, 04073, Украина
тел.: +38 (044) 568 50 70
факс: +38 (044) 568 50 68
E-mail: office@ste.kiev.ua

ПРЕДСТАВИТЕЛЬСТВО

B-5/121, Safdarjung Enclave,
New Delhi – 110 029
tel.:+91(11)4606-6123
fax:+91(11)4606-6122
е-mail: ste@ste.com.ua

ПРЕСС СЛУЖБА

Tel: +380 (44) 5685207
E-mail: press@ste.kiev.ua

Подписка на рассылку пресс-релизов "СТЕ".


    

PHAR