2ab0b593 9064 4dfd a76d 0a533ca8e4a4
Підприємство СпецТехноЕкспорт взяло участь у роботі міжнародного авіависалону Ле-Бурже
25.06.2019

В ході міжнародного авіасалону Ле Бурже 2019 керівництво ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт» взяло участь у роботі української делегації та провело ряд зустрічей і переговорів з іноземними партнерами.

Основними питаннями для обговорення з іноземними партнерами стали перспективи розвитку проектів виробництва літаків сімейства «Антонов». Так, директор «СпецТехноЕкспорту» Владислав Бельбас разом з членом Наглядової ради ДК «Укроборонпром» Айварасом Абромавичусом, Генеральним директором ДК «Укроборонпром» Павлом Букіним та президентом ДП «Антонов» Олександром Донцем провели робочі переговори з керівництвом компанії Saudi Arabia Military Investment (SAMI). Сторони обговорили питання створення спільного підприємства та організації серійного виробництва транспортних літаків Ан-132, а також питання досягнення домовленостей з потенційними іноземними замовниками таких літаків.  

За участі командувача Повітряних сил ЗСУ генерал-полковника Сергія Дроздова «СпецТехноЕкспорт» організувало зустріч з ізраїльською компанією Elbit Systems. Сторони мали можливість обговорити потенційні проекти у напрямку модернізації авіапарку Збройних сил України. 


Також в ході авіасалону було проведено робочі зустрічі з турецькою компанією «Aselsan», під час яких було узгоджено плани подальшої реалізації вже діючих двосторонніх проектів, а також перспективи запуску нових напрямків співпраці.Считаете информацию полезной?

Consider to register to our weekly newsletter. Subscribe Now!
Контактная информация

ГП ГХВП «СпецТехноЭкспорт»

Государственное внешнеторговое предприятие «СпецТехноЭкспорт» является полностью государственной компанией, созданной в 1998 году Правительством Украины, основным видом деятельности которого являются экспортно-импортные отношения на мировом рынке вооружений.

ЦЕНТРАЛЬНЫЙ ОФИС

Степана Бандеры пр.,7
г. Киев, 04073, Украина
тел.: +38 (044) 568 50 70
факс: +38 (044) 568 50 68
E-mail: office@ste.kiev.ua

ПРЕДСТАВИТЕЛЬСТВА

New Delhi, India
е-mail: ste@ste.com.ua
Nashik, India
е-mail: nashik@ste.kiev.ua

ПРЕСС СЛУЖБА

Tel: +380 (44) 5685207
E-mail: press@ste.kiev.ua

Подписка на рассылку пресс-релизов "СТЕ".


    

PHAR