1
СпецТехноЕкспорт показав іноземним партнерам роботу нового 3Д радару
20.07.2019

Підприємство СпецТехноЕкспорт провело для представників іноземних дипломатичних відомств демонстрацію роботи нового українського радару 90К6Е, що розроблений КП «НВК «Іскра» (входить до складу ДК «Укроборонпром»).

90К6Е – мобільний 3Д радіолокатор кругового огляду з транзисторним передавачем, що є експортною версією представленого на початку 2018 року радару 80К6Т. Основна відмінність між двома моделями полягає у встановленому програмному забезпеченні.Техніка розроблена для визначення та передачі точних цілевказівок військовим підрозділам протиповітряної оборони. Також, радар може використовуватись для збору та передачі інформації про ситуацію в повітряному просторі країни для підрозділів Військово-повітряних сил. 

Радар здатен виявляти точне положення цілей на відстані до 500 км, та може одночасно супроводжувати більше 300 об’єктів у повітрі, що летять на як на наднизьких, так і великих (до 40 км) висотах. Радіолокаційний комплекс здатен робити 12 обертів за хвилину, що дозволяє йому видавати оновлені дані кожні 5 секунд. Велика зона огляду по куту місця, до 70 градусів, дозволяє виявляти тактичні та оперативно-тактичні ракети. Спеціальна система обробки сигналів дає можливість виявляти малорозмірні та крилаті ракети, які йдуть на малих висотах з огинанням рельєфу.

Представники посольств іноземних держав та партнери СпецТехноЕкспорт вже неодноразово проявляли інтерес до нових розробок підприємств Укроборонпрому у сфері виробництва радарів. Новий радар 90К6Е, що спеціально адаптований для постачання на міжнародні ринки, справив на учасників демонстрації дуже позитивні враження. Більшість учасників заходу підтвердили зацікавленість у подальшій організації демонстрацій радару у своїх країнах з використанням імітації бойових умов. 

ДП ДГЗП «СпецТехноЕкспорт» буде й надалі підтримувати КП «НВК «Іскра» у просуванні своєї продукції на міжнародні ринки, та забезпечуватиме повний супровід переговорів зі своїми іноземними партерами.  


 Считаете информацию полезной?

Consider to register to our weekly newsletter. Subscribe Now!
Контактная информация

ГП ГХВП «СпецТехноЭкспорт»

Государственное внешнеторговое предприятие «СпецТехноЭкспорт» является полностью государственной компанией, созданной в 1998 году Правительством Украины, основным видом деятельности которого являются экспортно-импортные отношения на мировом рынке вооружений.

ЦЕНТРАЛЬНЫЙ ОФИС

Степана Бандеры пр.,7
г. Киев, 04073, Украина
тел.: +38 (044) 568 50 70
факс: +38 (044) 568 50 68
E-mail: office@ste.kiev.ua

ПРЕДСТАВИТЕЛЬСТВА

New Delhi, India
е-mail: ste@ste.com.ua
Nashik, India
е-mail: nashik@ste.kiev.ua

ПРЕСС СЛУЖБА

Tel: +380 (44) 5685207
E-mail: press@ste.kiev.ua

Подписка на рассылку пресс-релизов "СТЕ".


    

PHAR